Bądź rewolucją samej siebie - manifest SCSF!
  • access_time

Bądź rewolucją samej siebie - manifest SCSF!

Silna, dynamiczna, zdecydowana - taka jest kobieta, do której kolektyw So Chick So Freak kieruje swoją najnowszą twórczość. Projektantki, na różnorodność kobiecych osobowości, odpowiadają finezyjnymi materiałami, bogaty ornamentami i wyrazistymi krojami. Wszystko po to, aby zawsze iść ramię w ramię z kobiecymi emocjami.

1. Twój styl - Twoja osobowość
To co nosisz na co dzień Cię definiuje. Dlatego słuchaj siebie i podążaj za swoją intuicją. Ubranie powinno podkreślać co w Tobie najpiękniejsze, a przez to - dodawać Ci pewności siebie. Twoje stylizacje, dla postronnych mogą być sygnałem kim jesteś, a nawet opowiadać Twoją niewypowiedzianą historię.

2. Wyraź swoje emocje
Uczucia, nawet te silne, są nam potrzebne do życia, każde z nich nas ubogaca, ma moc zmiany. Nie bój się ich wyrażać, także poprzez modę. Wiemy, że każdy dzień, niesie ze sobą inne przeżycia, dlatego chcemy, aby nasza kolekcja była dla Ciebie sposobem na wyrażenie każdej z towarzyszących emocji.

3. Realizuj siebie
Pamiętaj, możesz być kim tylko zechcesz. Niech Twoja ambicja zawsze dodaje Ci energii do podążania w obranym przez Ciebie kierunku. Nie bój się zmian i patrz odważnie w przyszłość. Staraj się szukać spełnienia w każdej z dziedzin Twojego życia.

4. Spełniaj swoje marzenia
Jesteśmy przekonane o tym, że marzenia mają wielką moc. SCSF jest tego świetnym przykładem. Dlatego trzymamy kciuki, za każde z Twoich pragnień. I mamy nadzieję, że nasza kolekcja, dedykowana kobietom, takim jak Ty - biorącym swój los we własne ręce, będzie dla Ciebie wsparciem. I pamiętaj, że marzenia same się nie spełnią.

5. Bądź szczęśliwa każdego dnia
Niech szczęście będzie Twoim najpiękniejszym dodatkiem, uśmiech idealnym makijażem, a pewność siebie - inspiracją dla innych. Rób to co sprawia Ci największą radość. Wtedy każde nowe wyzwanie podejmiesz z zaangażowaniem, a osiągnięty sukces będzie smakował wyjątkowo słodko.

 

 

 

 

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.