JACK&JONES  OTWIERA PIERWSZY SKLEP W WARSZAWIE!
  • access_time

JACK&JONES OTWIERA PIERWSZY SKLEP W WARSZAWIE!

W czwartek, 20 grudnia marka JACK&JONES będzie świętować otwarcie salonu w jednym z największych centrów handlowych w Warszawie - Arkadii. To pierwszy sklep tej firmy oferującej wysokiej jakości odzież męską w stolicy. Prężny rozwój JACK&JONES sprzyja poszerzaniu oferty i dotarciu do miłośników mody w kolejnej lokalizacji w Polsce.

Od czwartku aż przez cały weekend do 23 grudnia na odwiedzających sklep czeka wiele niespodzianek – cały asortyment będzie dostępny z 25% zniżką; dodatkowo do każdych zakupów  dodawany będzie voucher w wysokości 10% do wykorzystania na kolejne zakupy w styczniu. W salonie nie zabraknie atrakcji w postaci drinków czy dobrej muzyki.

JACK&JONES to marka z męską odzieżą, założona w Danii w 1990 roku. Wszystko zaczęło się od grupy chłopaków, którzy kochali jeans – do tej pory jest to jeden z głównych trzonów marki. Firma jest liderem w sprzedaży mody męskiej w Europie i kojarzy się z wygodą, oryginalnością i designem. Kolekcje marki dopełniają współczesny styl życia  mężczyzn oraz pomagają wyrażać osobowość w dobrym stylu. Elegancja idzie w parze z codziennym, wygodnym casualem.

Sklep JACK&JONES  będzie można odwiedzać  w godzinach otwarcia galerii: od poniedziałku do czwartku między 10.00 a 22.00, a od piątku do soboty od 9.00 do 23.00.

W niedziele handlowe zakupy zrobimy między 10.00 a 21.00.

(1 głos)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.