DENIM (R) EVOLUTION: JEANS DLA KAŻDEJ SYLWETKI
  • access_time

DENIM (R) EVOLUTION: JEANS DLA KAŻDEJ SYLWETKI

ESPRIT przedstawia swój przewodnik po dżinsach na sezon jesień / zima 2018! Podstawowe ubranie robocze. Znak oporu rebeliantów. Ulubiona moda dla wszystkich. Jesienią tego roku Esprit ponownie śledzi (r) ewolucję dżinsu - celebrując pochodzenie, historię, teraźniejszość i przyszłość wszechstronnie wykorzystywanego materiału dzięki szerokiej gamie dopasowań, wyprań i wykończeń. Dla wszystkich - i każdej sylwetki!

Kobiety zakochają się w nowych modelach, takich jak Girlfriend do kostek oraz Jeggings – niczym druga skóra, do których świetnie pasuje koszula lub tunika w stylu oversize. Mężczyźni mają do wyboru różne style, od modnego Skinny po inspirowane streetwearem spodnie Loose. Innowacyjne procedury wykańczania pozwalają na przekształcanie ulubionych jeansów w elementy idealne do pracy lub zabawy.

ESPRIT, zawsze przodujący w zakresie zrównoważonego rozwoju, nawiązał współpracę z najbardziej innowacyjnymi fabrykami, aby stale przekraczać granice w tworzeniu energooszczędnych technik produkcyjnych. Materiały takie jak bawełna organiczna lub tkaniny z recyklingu dodatkowo zmniejszają ślad węglowy w produkcji jeansów Esprit.

Zawsze młody denim na światowym poziomie od Esprit!

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.