WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I ZOSTAŃ CZŁONKIEM GANGU COURIR!
  • access_time

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I ZOSTAŃ CZŁONKIEM GANGU COURIR!

Interesujesz się modą i masz swój styl? Dobrze się składa, bo właśnie ruszył konkurs salonów Courir – zostań członkiem Gangu Courir. Courir to popularny francuski format sklepu, oferujący sportowe obuwie modowe znanych i cenionych na świecie marek. Poza szeroką ofertą obuwia, można tam znaleźć również odzież oraz akcesoria do butów, a także markę własną Courir prężnie rozwijającą się i cieszącą uznaniem konsumentów.

Celem marki Courir jest zaspokojenie potrzeb młodych ludzi, lubiących sportową modę i bawiących się nią, przywiązujących dużą wagę do swojego wyglądu oraz pragnących być trendy. Idąc tym tropem marka zorganizowała konkurs dla swoich wiernych odbiorców, ale przede wszystkim dla osób, które mają swój własny styl i chcą go pokazać całemu światu. Szukamy osób, które w interesujący, ale i mocno angażujący sposób za pomocą zdjęcia przedstawią swoją historię i swój styl!

Zadanie konkursowe

Zasady konkursu są proste. Zrób zdjęcie w jednym z salonów Courir, pokaż swoją miłość do sneakersów i oznacz profile marki na Instagramie oraz Facebooku. Do wygrania vouchery oraz sesja zdjęciowa. Zostań członkiem #CourirGanfg już dziś. Do dzieła! Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny, a osoby, które chcą wziąć udział muszą być pełnoletnie. Więcej informacji oraz regulamin znajduje się w sklepach i na Facebooku marki Courir.

 

 

 

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.