RELACJA Z PREMIERY KOLEKCJI SABRINA PILEWICZ x POWERPUFFGIRLS
  • access_time

RELACJA Z PREMIERY KOLEKCJI SABRINA PILEWICZ x POWERPUFFGIRLS

20 czerwca w D.H.VITKAC, przy ul. Brackiej 9 odbyła się premiera wyjątkowej kolekcji skórzanych torebek - SPxPOWERPUFFGIRLS inspirowanych tytułowymi postaciami serialu animowanego „Atomówki”, który w tym roku obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Obecni na prezentacji goście mieli okazję jako pierwsi zobaczyć efekt kolaboracji projektantki SABRINY PILEWICZ z międzynarodową stacją telewizyjną CARTOON NETWORK.

SABRINA PILEWICZ przeniosła nas z romantycznych Włoch do magicznego Townsville, miasteczka, w którym mieszkają bajkowe Atomówki. W odsłonie edycji kolekcjonerskiej SPxPOWERPUFFGIRLS znalazły się trzy modele torebek odzwierciedlające kultowe bohaterki – Bajkę, Bójkę i Brawurkę. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości skóry i z dbałością o najmniejszy detal. W połączeniu z soczystą kolorystyką i dynamicznym krojem stanowią odzwierciedlenie siły i atomowej mocy!

Niewielka, poręczna torebka w kształcie Atomówki, dostępna w dwóch odsłonach – na eleganckim łańcuszku i grubym pasie, będzie idealną towarzyszką codziennych wyzwań i strażniczką pewności siebie, dodając otuchy i wspierając na drodze samorealizacji!
Współpraca projektantki z Cartoon Network to nie tylko dedykowane projekty, ale również kampania „A jaka jest Twoja supermoc?”, w której kluczowym aspektem jest edukowanie i wspieranie młodych kobiet w kwestii samooceny, samorealizacji i osiągania wyznaczonych celów. Twarzą kampanii została Karolina Pisarek – finalistka programu „Top Model”. Styl oraz osobowość Karoliny jeszcze bardziej podkreślił charyzmę „Atomówek”.
Ekskluzywna linia torebek SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza współpraca licencyjna Cartoon Network w kategorii akcesoriów premium dla kobiet w Polsce. To również przełomowa współpraca i twórcze wyzwanie dla projektantki galanterii.

Ultrapozytywny event, przepełniony energią, atmosferą zabawy pośród baniek mydlanych, balonów w rozmiarze XXL, waty cukrowej i popcornu, przeniósł gości do świata „Atomówek”, w którym królowały tytułowe bohaterki w towarzystwie Profesora Atomusa. Beztroski uśmiech gości i celebrytów, wśród których znaleźli się: Karolina Pisarek, Agnieszka Hyży, Dorota Czaja, Agnieszka Wesołowska, Karolina Malinowska, Anna Oberc, Anna Dec, Gabi Drzewiecka, Klaudia Halejcio, Kamila Szczawińska, Izabella Krzan, Monika Mrozowska, Justyna Nagłowska, Monika Rostkowska – Galant, Agata Biernat, Rozalia, Natalia i Laura Mancewicz, Ula Dębska, Joanna Jabłczyńska, Maria Niklińska oraz influencerzy: Rebellook, Charlize Mystery, Lukebook, Modny Tata, Mom Wife Woman, Dorota Gol – JD Fashion Freak i Horkruks multiplikował euforyczność premiery.

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.