Pokaz kolekcji Elements - MO.YA
  • access_time

Pokaz kolekcji Elements - MO.YA

Po ogromnym sukcesie polskiej projektantki w Berlinie, tym razem Barbara Piekut i jej marka MO.YA zagościła w jednej ze stolic światowej mody - Mediolanie, prezentując swoją kolekcję "Elements".

Pokaz odbył się 25 lutego w Palazzo Turati z 1880 roku, przepięknie położonym w centrum miasta i ujmującym swoją architekturą i przepychem wykończenia. Pałacowe wnętrza idealnie współgrały z sukniami, które zachwyciły publiczność, wśród której zasiedli dziennikarze, styliści i blogerzy. Kolekcja marki MO.YA została zaprezentowana została na inaugurację wydarzenia zorganizowanego przez MadMood Milano, a w ramach którego prezentowali się projektanci z Włoch, Niemiec, Izraela czy Chin.

-"Bardzo się cieszę, że miałam możliwość zaprezentować się przed publicznością międzynarodową w Mediolanie, który słynie ze swej miłości do mody przez duże M- mówi Barbara Piekut, projektantka- tym bardziej cieszy fakt, że kolekcja zebrała tyle fantastycznych recenzji! Usłyszałam masę gratulacji i jest mi miło, że stylizacje przygotowane na ten wieczór zostały tak ciepło przyjęte. To wiele znaczy i otwiera szereg nowych możliwości. Specjalnie do pokazu wykorzystane zostały robione na zamówienie nakrycia głowy, całości dopełniły buty Carini i biżuteria Alessandra również tworzona ręcznie. Będąc w Mediolanie zrobiliśmy również dwie sesje zdjęciowe- to był bardzo intensywny czas."

Nad pokazem pracowała ekipa ludzi z Polski, jak też i Włosi zaangażowani przez partnera pokazu, miedzynarodową firmę CYBEX, która znana jest ze swego zaangażowania w promowanie talentów z branży mody.

 

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.