Tydzień do Wielkiego Finału Brave Kids – spektakl jedyny w swoim rodzaju
  • access_time

Tydzień do Wielkiego Finału Brave Kids – spektakl jedyny w swoim rodzaju

Jedna scena i 137 młodych artystów z 5 kontynentów. Tak niezwykłe i piękne połączenie wielu kultur i tradycji można zobaczyć tylko podczas finałowego spektaklu projektu Brave Kids. Będzie to możliwe już 10 lipca na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu. Można jeszcze kupić bilety na to niezwykłe wydarzenie i dzięki temu wesprzeć projekt.

Młodzi artyści Brave Kids wiedzą, jak połączyć tańce ludowe Mołdawii z irańskimi spektaklami teatralnymi, akrobacjami kenijskich artystów i sztuką cyrkowców z USA. – Spektakl finałowy to kwintesencja całego projektu - mówi Justyna Warecka, producent wykonawczy projektu Brave Kids. - Dzieci z różnych krajów i kultur przedstawią efekt wspólnych warsztatów artystycznych. Młodzi artyści z całego świata to wyjątkowo utalentowane i otwarte osoby. Warto na własne oczy obejrzeć pokaz ich umiejętności i talentu. Jak co roku będzie on emanował dziecięcą radością wspólnego tworzenia i bycia razem.

Kupując bilety na to wydarzenie, można wesprzeć ten wyjątkowy projekt. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia dzieci biorących udział w projekcie.

W 8. edycji projektu Brave Kids biorą udział grupy artystyczne z 16 krajów i 5 kontynentów.
Do Polski przyjechało w sumie 137 dzieci m.in. z Gruzji, Iranu, Kenii, Litwy, Maroka, Meksyku, Mołdawii, Ukrainy, USA, Polski, Rosji, Rumunii, Słowacji i Turcji.

Młodzi artyści przebywają w naszym kraju od 17 czerwca. Przez pierwsze dwa tygodnie mieszkali u polskich rodzin we Wrocławiu, w Warszawie, Wałbrzychu, Przemyślu i Białymstoku. Brali udział w warsztatach, spektaklach, paradach i spotkaniach. Przez najbliższy tydzień w Obornikach Śląskich niedaleko Wrocławia wspólnie przygotowują się do spektaklu finałowego.
– To wcale nie przesada, że finał Brave Kids jest spektaklem jedynym w swoim rodzaju – mówi

Justyna Warecka. - Co roku w jego trakcie można podziwiać niezwykłe współistnienie kultur, tradycji i technik artystycznych. Niesamowity jest także entuzjazm i energia występujących dzieci. Trudno znaleźć przedstawienie porównywalne z tym wydarzeniem.  

Przyjdź i zobacz najodważniejszych młodych artystów świata – zapraszamy!

Finał 8. edycji Brave Kids
Teatr Polski we Wrocławiu
ul. G. Zapolskiej 3
10 lipca 2017, godz. 17:00 i 19:00
Bilety dostępne są tutaj: http://www.ticketpro.pl/muzyka/2142887-wielki-finalowy-spektakl-brave-kids-bilety.html

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.