Przed nami ósma edycja konkursu ,, Bitwa na pędzle.
  • access_time

Przed nami ósma edycja konkursu ,, Bitwa na pędzle.

Przypomnijmy Konkurs ,,Bitwa na Pędzle’’ to pierwsza tego typu inicjatywa, która jest realizowana we Wrocławiu, skierowana do wizażystów z całej Polski.

Organizatorem konkursu jest Policealna Szkoła Artystyczna Marzeny Daleckiej z siedzibą we Wrocławiu.
Jest to projekt  skierowany do każdego, który dąży do swojego rozwoju nie bojąc się nowych wyzwań, lubiący dobrą zabawę.
Wizażyści , którzy chcą poszerzy swoje horyzonty o nowe doświadczenia, chcą inwestować w siebie i osiągnąć zamierzony cel znajdą tutaj Swoje Miejsce.
W tym roku przenosimy Was  w świat złudzeń optycznych ponieważ tematem konkursowym jest Optical Illusion.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać projekt makijażu do 11 czerwca  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Z pośród nadesłanych prac jury wyłoni 10 finalistów, którzy 23 czerwca o godzinie 18.00 w samym sercu Wrocławia w klubie TA.TU, będą zmagać się o tytuł najbardziej kreatywnego wizażysty naszego konkursu, pokazując swoje umiejętności na żywo przed publicznością jaki i jury.

Nasz konkurs skupia artystyczny świat nie tylko związany z makijażem ale również z muzyką. W tegorocznej edycji będziemy mieli zaszczyt gościć wrocławski duet Aga Kacała & Mateusz Szulik.
Serdecznie zapraszamy  wszystkich miłośników makijażu, aby osobiście mógli ocenić zmagania wizażystów, poznać ten wspaniały świat . Muzyka na żywo w połączeniu ze zmaganiami finalistów ten wieczór będzie niezapomniany.

Magazyn MAGMA poleca konkurs, dlatego też jesteśmy Patronem Medialnym tego wydarzenia

opt170509

(0 głosów)
close

Zapisz się do naszego Newslettera i Bądź na bieżąco!

Otrzymasz regularnie informacje o aktualnych trendach i ciekawych wydarzeniach ze świata mody.

Sprawdź naszą politykę prywatności i warunki użytkowania
Możesz wypisać się z listy e-mail w dowolnym momencie.